Букети з троянд

Показано 1–20 із 63

Троянди асоціюються з любов’ю, щирим почуттям вдячності, коханням.  Їх дарують, коли хочеться нагадати близькій людині про ці почуття. Букет шикарних троянд служить зізнанням в коханні і слова тут зайві.

З цих причин варто дізнатися як правильно підібрати троянди і створити чуттєвий букет.

Як і коли дарувати троянди

Якщо хочете купити троянди на подарунок, зверніть увагу на колір та розмір букету. Ці фактори формують підтекст букету.

  1. Кількість

Чим більше – тим краще тут не спрацює. На перших побаченнях великий букет троянд буде виглядати нав’язливо та навіть може відштовхнути дівчину. Величезні букети троянд доречні лише для особливих подій.

Рекомендуємо дарувати квіти наступним чином:

  • 3 троянди, якщо хочеться подарувати квіти без приводу
  • букети троянд на день народження та ювілеї повинні бути з більшою кількістю квітів
  • на 8 березня або на день Матері найкраще подарувати ніжний красивий букет з маленьких троянд.
  • букет 101 троянда, якщо ви хочете зробити голосне зізнання у коханні
  1. Колір

Червоні троянди говорять про романтичні почуття. Їх не варто дарувати подругам, колегам та чужим дружинам, оскільки червоні троянди можуть бути не правильно сприйняті. Також їх не можна дарувати на весілля.

Коли хочете показати вдячність та шану – обирайте бордові кольори.

Рожеві і білі троянди підійдуть для будь-якого випадку. Для весільних букетів часто використовують дрібні троянди рожевого чи чайного кольору.

Щоб не загубитися в розмаїтті, звертайтеся в інтернет магазин «Квітковий блюз».  В нас ви можете замовити троянди для важливої події, а наші флористи створять неповторний букет.

Ми знаємо, як важливо радувати близьких та коханих людей, дивувати їх. Тому ми працюємо і здійснюємо доставку цілодобово у Дрогобич, Стрий, Новий Розділ, Борислав, Стебник, Трускавець, Самбір та Східницю. В будь-який час ми доставимо свіжі квіти для  близької людини, а правильно підібраний букет висловить все без слів.

Ціни на троянди

Скільки коштують троянди залежить від сорту і країни, де їх виростили. Ціна однієї троянди в місті Дрогобич буде коливатися від 30 гривень до майже 300.

Ціна на метрові троянди буде значно вищою, ніж на прості. Такі квіти виглядають статусно і розкішно.  Вирощують метрові троянди лише в теплому та сухому кліматі. Процес займає вдвічі більше часу, ніж для звичайних троянд. Вони вибагливі в догляді і потребують дуже обережного транспортування.

Взагалі троянда – ніжна квітка. Місце для вирощування троянд має відповідати таким нормам:

  • Бути добре захищеним від вітру
  • Знаходитись під сонячним світлом не менше 6 годин на день
  • Має відбуватись абсорбування води в землі після поливу

Всі ці фактори роблять троянду не дешевою квіткою.

Головні експортери троянд у світі – Голландія, Ефіопія, Кенія, Еквадор та Колумбія. Наш магазин «Квітковий блюз» співпрацює напряму з постачальниками з Голландії та Ефіопії. Це дозволяє нам встановлювати низькі ціни на троянди та доставляти квіти для вас завжди свіжими.

У нашому інтернет-магазині представлені як малі, так величезні букети з різними квітами. Ви можете обрати, що вам до вподоби із готового асортименту. Також ви можете замовити особливий букет або ж оформлення події. Ми радо чекаємо на ваші дзвінки і відповімо на усі питання та дамо професійну пораду!