Фруктові та м'ясні композиції

Відображаються усі з 7 результатів

Продуктові букети набирають все більше популярності з кожним роком. Такий подарунок буде актуальний абсолютно для будь-кого. Ще і прекрасно підійде для будь-якої події: і на день народження, і на хрестини, Різдво, Новий Рік, на народження дитини.

Підходять їстівні букети для чоловіків, жінок, дітей та старших людей. Цей букет сподобається абсолютно всім, бо хто ж не любить соковитих фруктів, та і який чоловік відмовиться від смачного м’яса. Навіть якщо ви не дуже знаєте інтереси та смаки людини, такий подарунок не пропаде і буде актуальним.

Їстівні букети для чоловіків – подарунок для справжніх мужчин

Згідно з приказкою, шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, і як з цим не погодитися. Важко обрати хороший подарунок для мужчини, адже їм зазвичай нічого не треба. Тим не менш, коли обираєте чоловічі їстівні букети – прогадати неможливо.  Букети з продуктів для чоловіків складаються з різних сортів м’яса та міцного алкоголю. За вашим бажання, він може бути зібраний індивідуально, з улюблених продуктів вашого мужчини. Окрім того, візуально цей букет виглядає масивно, дорого і привабливо. В такому подарунку відчувається стиль і сучасність.  Чоловічі букети з продуктів бездоганно підійдуть на день Святого Валентина, день народження або з приводу підвищення на роботі. Якщо хочете порадувати свого чоловіка – не зволікайте і пишіть нам!

Їстівні композиції для жінок і дітей

Прийнято до подарунку жінці або дівчині додавати щось солоденьке. Продуктові букети дозволяють зробити це в нестандартний, сучасний спосіб.  Їстівні букети для жінок послужать чудовим презентом і для викладачки на випускний, і для ювілею поважної жінки, і на 8 березня.  Хто ж відмовиться від велетенської корзини солодких та смачних фруктів! Ще й до наших композицій, ми зазвичай додаємо пляшечку хорошого вина або шампанського, як прекрасне доповнення до подарунку. Її ми можемо замінити за вашим побажанням.

Букети з продуктів для жінок можна обрати на сайті інтернет-магазину «Квітковий Блюз» з готових композицій або ж ми можемо створити індивідуальний букет, враховуючи всі ваші побажання.

Такий подарунок настільки крутий та універсальний, що ми навіть створили їстівні букети для дітей. Вони саме такі, як люблять усі діти: барвисті, яскраві, великі, гарні, ще й смачні. Для малечі чим більше деталей – тим цікавіше, чим нестандартніша форма – тим привабливіше. Ми знаємо про це, тому наші кваліфіковані флористи створюють чаруючі композиції враховуючи всі модні тенденції в цій сфері та власне інтереси діток.

Ми створюємо їстівні композиції безпосередньо за декілька годин до відправки, аби всі продукти були у найсвіжішому та найпривабливішому стані. А також здійснюємо цілодобову доставку у міста Дрогобич, Стрий, Трускавець, Східниця, Самбір, Борислав, Новий Розділ, Стебник та їх околиці. Заходьте на сайт і обирайте!