Весільні букети

Відображаються усі з 19 результатів

Весілля – особливий день в житті людей. Кожна дівчина мріє про цей казковий день з дитинства, тому він має бути бездоганний у всьому. І дуже важлива деталь – букет для нареченої.  Він буде з нею, коли вона піде до вівтаря, а потім стане символом скорого одруження для когось з незаміжніх дівчат. Тому букет молодої має на 100% відповідати характеру нареченої та її образу, стилю весілля.  У місті Дрогобич ми створюємо неповторні, стильні та вражаючі весільні букети. Ми зможемо доставити його у Стрий, Самбір, Старий Самбір, Новий Розділ, Трускавець, Борислав, Стебник, Східницю і околиці.

Як обрати весільний букет

Аби не загубитися в усьому розмаїтті варіантів, рекомендуємо притримуватись цих базових правил, коли обираєте букет для молодої:

  • Невеликий розмір. Великий букет буде виглядати недоречно на фото і відтягувати увагу від сукні. Тай ще носити його буде важкувато.
  • Не варто обирати квіти з дуже насиченими ароматами. Оскільки наречена досить довгий час носить букет при собі, сильні запахи можуть викликати головну біль та навіть алергію.
  • Якщо в зачісці присутні квіти, вони мають поєднуватися з квітами в букеті.
  • Гармонійність і цілісність з образом нареченої. Головне – не перестаратись з креативом і оригінальністю. Надто прикрашений, наворочений і яскравий букет буде перетягувати на себе багато уваги.

Важливий момент – форма квіткової композиції.  Весільні букети бувають круглої форми, каскадної, та у формі півсфери, і тут варто зупинитися на варіанті, що найбільше підійде до образу. Особлива увага приділяється ручці букету. Весільний букет для нареченої має бути зручним для тримання, але при цьому надто довга ручка виглядатиме не пропорційно.

Ну і визначитися з варіантом бажано за один-два тижні до одруження.  За такий час можна без поспіху створити весільний букет. Звісно, ми готові допомогти вам знайти вихід і в форс-мажорній ситуації, але коли є час  в запасі – набагато краще.

Які квіти для весільного букету обрати

Коли обирають букети на весілля, важливо не забувати про пору року, в яку відбуватиметься весілля, адже найкраще обирати саме сезонні квіти.

Якщо весілля відбувається в весняно-літній період – це саме час максимального розмаїття природи і в тому числі квітів. В березні та квітні популярні тюльпани. З травня і до кінця червня більшість букетів створені з піонів. До речі, в Китаї його вважають символом сімейного щастя та міцного союзу. З середини літа та до його кінця найпопулярніші еустома та лізіантус.

В осінньо-зимовий період перевага віддається ніжним гортензіям, білим а рожевим трояндам. Троянди взагалі вважаються символом кохання і майже завжди входять в букет нареченої. Для незвичайних, чаруючих букетів обирають кали. Вони стримані, але асоціюються з красою та шиком.

Чому варто замовити букет нареченої саме в нас

В інтернет магазині «Квітковий блюз» ціна на букет нареченої  стартує з 800 грн. Зазвичай вартість ціна весільного букета виходить в районі 1500-2000 грн. В нас ви можете обрати як і бюджетний варіант, так і квіти преміум-класу.

Окрім каталогу, наші кваліфіковані флористи можуть створити неповторний, незабутній букет саме для вас, враховуючі найдрібніші побажання та деталі.

В магазині «Квітковий блюз» ціна на весільний букет буде низькою і приємною, адже ми співпрацюємо на пряму з постачальниками квітів. З цієї ж причини ми маємо можливість використовувати найсвіжіші квіти для весільного букету. Ми з уважністю і турботою підходимо до кожного клієнта вже більш як 20 років.

Тому не зволікайте! Ми допоможемо обрати ідеальний букет саме для вашого неповторного весілля.