Заміокулькас

600.00 грн.

Рослина досягає в довжину 1 м, зростає заміокулькас повільно і нове листя рідко з’являється. Цвітіння не помітно, рослина випускає гілку з суцвіттями, краса заміка в його темно – зеленої густому листі. Багато хто знає заміокулькас під назвою “Доларове дерево”. Zamioculcas досить популярний, великі заміокулькаси часто зустрічається в кабінетах великих босів, в офісних та бізнес центрах.

                  Догляд за заміокулькас (Zamioculcas):

  • Освітлення: Сама тіньовитривала рослина, може перебувати в повністю затінених приміщеннях, прекрасно росте навіть в коридорах, що не мають вікон.
  • Полив: Дуже помірний, влітку поливайте не більше двох разів на місяць, взимку не більше одного разу і рідше. Якщо рослину посаджено в кашпо і волога не встигає випаровуватися, поливайте рослину рідко, щоб уникнути застою води.
  • Температура: Переносить теплі і холодні приміщення, посухи і високу вологість повітря, у всіх сенсах це сама невибаглива рослина.
  • Вологість повітря: Не обов’язково, хоча від теплого душу з пульвілізатора не відмовиться.
  • Підживлення: Навесні і влітку рослину потрібно удобрювати універсальною підгодівлею, також підходять добрива для суккулентів і кактусів. Чергуйте мінеральні та органічні добрива.
  • Пересадка: Пересаджують рослину тільки в разі потреби, коли горщик стає явно малий і після покупки, так як спочатку рослина продається в транспорному горщику і в тимчасовому грунті.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Заміокулькас”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *