Кротон

700.00 грн.

Кротон (Codiaeum), дуже гарна, барвиста, екзотична рослина. Вона має зелене листя, яке при зростанні змінюює свій колір від жовтого до червоного.

Цей чагарник при правильному догляді може досягти практично 2х метрів. Непростий в догляді!

             Поради по догляду за Кротоном:

  • Температура: теплолюбний, взимку температура близько 16-18 ° С, мінімум 16 ° С
  • Освітлення: Світлолюбна рослина Кротон, для підтримки різнобарвного забарвлення листю потрібно багато сонячного світла, однак до весняного сонця привчають поступово. Влітку, в денний час рослину притіняють, щоб уникнути опіків. Ідеальне місце – східне або західне вікно.
  • Полив: Рясний з весни до осені, почва між поливами повинна підсихати. Взимку полив помірний. Погано переносить сухість земляної грудки, при цьому може скинути майже все листя, хоча зайва вогкість грунту так само не бажана. Воду використовуйте м’яку і кімнатної температури. Щоб вода не застоювалася на дні горщика, зробіть хороший дренаж.
  • Добриво: З квітня по серпень підгодовують спеціальними мінеральними добривами для кімнатних рослин, через кожні 2 тижні. Можна використовувати універсальне добриво.
  • Вологість повітря: Дуже любить вологе повітря. Кодиеум регулярно обприскують і протирають листя. Взимку в приміщеннях з центральним опаленням, коли повітря в приміщенні дуже сухе, може скинути листя. Але так як ця рослина теплолюбива і взимку температура не повинна опускатися нижче 16-17 ° С, тримати його можна тільки в опалювальному приміщенні. Помістіть горщик на піддон з дренажем на 2 см затопленим водою і не забувайте обприскувати.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Кротон”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *